Zemk.mk – Блог

Од денес активен е NC2022 промо кодот за попуст од 20% на Pro хостинг пакетите од Земи.мк. За да го активирате, при додавање на хостинг услугата во кошничка, внесете го кодот во полето за „Купон за попуст“, а со кликање на копчето „Активирај“ попустот ќе биде аплициран на сумата.

Промоцијата е временски ограничена и важи само за нови корисници и домени кои никогаш не биле хостирани во Земи.мк.

Анализа на пазарот со .mk домени за 2021 arrow-right
Next post

arrow-left Како да креирате мејл адреса на cPanel хостинг пакет?
Previous post

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *