Zemk.mk – Блог

Искористете ја оваа новогодишна промоција од Земи.мк и добијте .mk бесплатен домен со секој купен Linux хостинг пакет.

Доколку веќе имате хостинг пакет во друга хостинг компанија, направете трансфер на податоците на новозакупениот хостинг пакет од Земи.мк и добијте гратис обнова на приматниот .mk домен.

Промоцијата важи само за нови клиенти и трае до моментот на продажба на сите планирани промотивни пакети или најдоцна до 10-ти јануари, 2019-та година.

Количините се ограничени.

Како да извршите промена на сопственост на .mk домен arrow-right
Next post

arrow-left Акција за „Црн Петок“ 2018, со попуст од цели 80% за сите Linux хостинг пакети од Земи.мк
Previous post

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *