Zemk.mk – Блог

Оваа празнична сезона пристигаат новите „ELF“ пакети, со подарок, бесплатна регистрација на .mk домен!

Elf / 7GB простор, неограничен сообраќај и бесплатна регистрација на .mk домен – 999 денари.

Elf Pro / 15GB простор, неограничен сообраќај и бесплатна регистрација на .mk домен – 1.999 денари.

Elf Pro Plus / 50GB простор, неограничен сообраќај и бесплатна регистрација на .mk домен – 4.499 денари.

Пакетите имаат можност за хостирање на 1 домен (веб сајт) и доаѓаат со бесплатен Auto SSL сертификат и многу други напредни можности.

 

Како да ја искористите оваа понуда? Посетете ја промотивната страница, изберете го саканиот „Elf“ Веб хостинг пакет и продолжете кон наплата.

Празничната сезона е вистински момент за нови почетоци!

 

Правила за користење на акцијата:

– „Elf“ хостинг пакетите ќе бидат достапни до 15-ти јануари, до 23.59 часот. Не ја пропуштајте можноста да го подобрите вашето онлајн присуство!

– Промотивните „Elf“ хостинг пакети се достапни исклучиво за нови корисници со новорегистриран .mk домени.

– Примарниот домен за „Elf“ хостинг пакетите не може да биде променет во првата година од активацијата на пакетот.

 

Повеќе детали за пакетите можете да најдете на следниот линк: https://zemi.mk/xmas-hosting.aspx

За да регистрирате .mk домен по цена од 399 денари појдете на следниот линк.

Zemi.mk 2023 Wrapped arrow-right
Next post

arrow-left Овој Cyber Monday 15% попуст за закуп и обнова на Веб хостинг од Zemi.mk
Previous post

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *