Zemk.mk – Блог
Доделуваме три влезници за овогодинешниот WordCamp Skopje, 2023. За да учествувате во извлекувањето пополнете ја формата најдоцна до 23.59 ч. на 11. октомври. Добитниците ќе бидат избрани по случаен избор.
Во обзир нема да бидат земени пријавите поднесени по истекот на предвидениот период. За невалидни ќе се сметаат и неточни или непотполни податоци.

Повеќе за настанот можете да прочитате на следниот линк: https://skopje.wordcamp.org/2023/schedule/

Zemi.mk годинава со Златно спонзорство ја поддржа .mk WordPress заедницата и одржувањето на WordCamp Skopje 2023.

Искористете го вашиот WordCamp купон за попуст во следните 30 дена и добијте попус од 90% arrow-right
Next post

arrow-left Возбудливи вести: Регистрација на .mk домен сега по непобедлива цена од само 399 денари!
Previous post

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *