Zemk.mk – Блог

Покрај стандардната понуда на .мк домени, Земи.мк стана регистрар и за генеричките интернационални домени.

Цената како и листата на сите достапни домени за регистрација можете да ја погледнете на следниот линк.

Од најпопуларните ги издвојуваме .com, .net, .org и .co кои можете да ги регистрирате по цена од само 899 денари за цела година.

Ново: Можност за додавање на нов контакт за домен кој може истиот да го управува од својот акаунт arrow-right
Next post

arrow-left Како да постапите доколку вашата Wordpress страна е заразена со вирус?
Previous post

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *