Zemk.mk – Блог

Овој Црн петок, хероите на облакот доаѓаат со 80% попуст! Да, добро прочитавте, -80% на „Pro“ хостинг пакетите од Zemi.mk! Можност што не се пропушта!

Зошто треба да ја искористите оваа фантастична понуда?

Еве неколку причини:

Побрз и посигурен веб хостинг: Нашите хостинг пакети на „cloud“ инфраструктура, обезбедуваат супериорна брзина и стабилност за беспрекорна функционалност на вашата веб-страница.

Поддршка на корисници на македонски јазик, 24/7: Нашиот тим од експерти е тука да ви помогне секој ден, во секое време. Без оглед на проблемот со кој се соочувате, ние сме тука за вас.

Напредни можности: Со нашите хостинг пакети, добивате пристап до голем број напредни функции кои ќе ги подобрат перформансите на вашата веб страница.

Како да ја искористите оваа понуда? Посетете ја нашата веб страница, изберете го саканиот Веб хостинг пакет и продолжете кон наплата. Вашата веб страница го заслужува најдоброто, а сега е вистинскиот момент за промена!

Оваа понуда трае до полноќ на Црн петок (24.11.2023), затоа побрзајте и закупете го вашиот веб хостинг пакет по најниска цена досега. Не ја пропуштајте можноста да го подобрите вашето онлајн присуство!

Правила за користење на акцијата:

– Веб хостинг акцијата „Black Friday / 23“ започнува на 24. ноември, во 00.00 часот и е достапна исклучиво за нови корисници и домени кои никогаш не биле хостирани во Земи.мк.

– Акцијата завршува 24 часа од времето на почеток, со можност за продолжување.

– Доколку се утврди дека веќепостоечки корисник на веб хостинг услугите од Земи.мк закупил пакет по „Black Friday 2023“ акциска цена, пкетот ќе му биде суспендиран, а средствата рефундирани во целост.

– BF пакетите ќе бидат активирани по проверка за подобност на корисникот за користење на акцијата.

– Доколку во иднина на „BF“ пакетите се хостираат домени кои веќе биле хостирани во Земи.мк, или се утврди обид за злоупотреба од веќепостоечки корисници, пакетот ќе биде суспендиран, без можност за рефундирање на средствата.

Повеќе детали за BF пакетите можете да најдете на следниот линк: https://zemi.mk/blackfriday-web-hosting.aspx

За да регистрирате .mk домен по цена од 399 денари појдете на следниот линк.

Овој Cyber Monday 15% попуст за закуп и обнова на Веб хостинг од Zemi.mk arrow-right
Next post

arrow-left Вашата WordPress страница бавно се отвора? Забрзајте ја со Redis кеширање (плус дополнителни едноставни совети)
Previous post

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *