Zemk.mk – Блог

Оваа недела (14.02.2021), за Денот на вљубените, искористете ја промоцијата и регистрирајте .МК домен по цена пониска за 20%, или само 639 денари. Сѐ што треба да направите е при наплата да го внесете кодот за попуст „EdnoSrceImam“.

Кодот за попуст ќе биде активен само на ден 14.02.2021-ва година.

Попустот важи само за онлајн плаќања направени на 14.02.2021 користејќи го кодот за попуст „EdnoSrceImam“.

Инсталирање на SMTP плагин на вашата WordPress страница arrow-right
Next post

arrow-left Новогодишна промоција 2020-та година - До 33% попуст за хостинг со бесплатен .mk домен
Previous post

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *